Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Wi-Fi для всіх

Wi-Fi для всіх- широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в хот-спотах компанії ПАТ “Укртелеком” (приміщення аеропортів, вокзалів, кафе, ресторанів, готелів тощо).

Технологія:

Wi-Fi (абревіатура від Wireless Fidelity) один із форматів передачі цифрових даних через радіоканали, який використовують для підключення до глобальної мережі Інтернет. Для надання доступу до Інтернету в зонах Wi-Fi (хот-спотах) встановлюють точки доступу (Access Point). Технологія забезпечує гарантований зв’язок із точкою доступу на відстані 50-100 метрів (зона впевненого прийому залежить від специфіки приміщення хот-спота) та може одночасно підтримувати до десяти активних користувачів.

Для підключення до мережі Інтернет через мережу бездротового доступу Wi-Fi обладнання користувача: ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g. Сучасні моделі портативних комп`ютерів, телефонів часто мають вбудований адаптер. У випадку його відсутності можна використовувати зовнішній адаптер (USB, PCMCIA для ноутбуків) або додатковий модуль (Compact Flash картки для КПК).

Для використання бездротового доступу до Інтернет в публічних хот-спотах Укртелекому користувач має ввести свій логін і пароль на сторінці авторизації , після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет відповідно до цінових та технічних характеристик замовленої продуктової пропозиції.

Безкоштовний Wi-Fi від Укртелекому

Wi-Fi для всіх контрактний

Wi-Fi для всіх передплачений

Wi-Fi для всіх партнерський

Wi-Fi від Укртелекому

Правила користування

Тарифи

Точки надання послуги

Вимоги до кінцевого обладнання користувача


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок