Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Для операторів та провайдерів

ВАТ «Укртелеком» має найбільшу в Україні мережу телефонного зв’язку і потужну та розгалужену транспортну мережу. Тому, товариство є привабливим та надійним партнером для багатьох операторів та провайдерів, як резидентів, так і не резидентів. На сьогоднішній день, у компанії відбулися значні зміни, пов’язані з підвищенням якості та ефективності роботи у цьому сегменті ринку. Ви будете приємно здивовані рівнем та якістю наших послуг.

ВАТ «Укртелеком» пропонує операторам і провайдерам вигідне та тривале співробітництво за такими напрямками:

  • завершення вхідного міжнародного трафіку на мережі ВАТ «Укртелеком»;
  • приєднання операторів місцевого телефонного зв’язку до мережі ВАТ «Укртелеком»;
  • завершення трафіку українських операторів мобільного зв’язку на мережі ВАТ «Укртелеком»;
  • завершення міжміського трафіку українських операторів фіксованої телефонії на мережі ВАТ «Укртелеком»;
  • доступу до мережі Інтернет по виділеній лінії;
  • надання в користування міжміських та міжнародних каналів зв’язку.

Повідомлення власникам кабелів, прокладених в кабельній каналізації ВАТ «Укртелеком»
без належного оформлення договірних відносин

ВАТ «Укртелеком» проведено інвентаризацію власної кабельної каналізації, в результаті якої виявлено кабелі суб’єктів господарювання, що знаходяться в кабельній каналізації товариства без належного оформлення договірних відносин.

Запрошуємо власників кабелів в термін до 01 квітня 2010 р. звернутися до відповідної філії товариства за телефоном, факсом, на адресу електронної пошти, вказаними на сайті відповідної філії, або за телефонним номером 0-800-50-01-50 Контакт-центру ВАТ «Укртелеком» для узгодження часу звіряння, належного оформлення договірних відносин, або залишення інформації щодо кабелю, прокладеного в кабельній каналізації товариства (тип, діаметр, довжина, місце розташування) та контактних номерів та адреси для зворотного зв’язку з метою звіряння або укладення договору на використання кабельної каналізації товариства.

У разі відсутності укладених договірних відносин щодо виявлених кабелів в термін до 21 квітня 2010 р., ВАТ «Укртелеком» з метою захисту своїх прав власника кабельної каналізації залишає за собою право припинити надання послуги з надання місця в кабельній каналізації власникам цих кабелів.

 

Повідомлення  власникам кабелів, прокладених в кабельній каналізації  Одеської філії (ОФ) ВАТ «Укртелеком» без належного оформлення договірних відносин

 

ОФ ВАТ «Укртелеком» проведено інвентаризацію власної кабельної каналізації, в результаті якої виявлено кабелі суб’єктів господарювання, що знаходяться в кабельній каналізації товариства без належного оформлення договірних відносин.

Запрошуємо власників кабелів в термін до 1 квітня 2010 р. звернутися до ОФ за телефонами: 731-96-95, 726-38-21, факсом 731-53-33, на адресу електронної пошти vvkalashnikov@ukrtelecom.uaабо за телефонним номером 0-800-50-01-50 Контакт-центру ВАТ «Укртелеком» для узгодження часу звіряння, належного оформлення договірних відносин, або залишення інформації щодо кабелю, прокладеного в кабельній каналізації товариства (тип, діаметр, довжина, місце розташування) та контактних номерів та адреси для зворотного зв’язку з метою звіряння або укладення договору на використання кабельної каналізації товариства.

У разі відсутності укладених договірних відносин щодо виявлених кабелів в термін до 21 квітня 2010 р., ОФ ВАТ «Укртелеком» з метою захисту своїх прав власника кабельної каналізації залишає за собою право припинити надання послуги з надання місця в кабельній каналізації власникам цих кабелів.

До уваги операторів, провайдерів телекомунікацій, забудовників,
власників відомчих телефонних мереж та інших організацій!

Товариством розроблено «Порядок надання суб’єктам господарювання послуг доступу та використання/ бронювання місця в каналі кабельної каналізації ВАТ «Укртелеком»». Порядок діє у всіх філіях ВАТ "Укртелеком".

Повідомлення власникам кабелів, прокладених в кабельній каналізації ВАТ «Укртелеком» без належного оформлення договірних відносин


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок